Świąteczny kiermasz

Strona główna » Aktualności » Świąteczny kiermasz

Świąteczny kiermasz wpisał się już na stałe w kalendarz uroczystości organizowanych w naszej szkole. W tym roku odbył się 18 grudnia. Samorząd Szkolny czuwał nad przygotowaniami i organizacją stoisk. Podczas trwania kiermaszu można było skosztować pysznych wypieków przygotowanych przez uczniów szkoły  oraz ich mamy. Na stoiskach było bardzo wiele smakołyków, w bieżącym roku królowały serniki oraz pierniki.

W czasie przerw lekcyjnych uczniowie i nauczyciele bardzo chętnie podchodzili do stoisk i  smakowali słodkości, które kusiły zwłaszcza młodzież szkolną. Akcja należała do udanych, przebiegła w miłej i sympatycznej atmosferze.

data dodania: 2017-12-21 21:33:02