Podarunki świąteczne dla rodzin MOPS - u

Strona główna » Aktualności » Podarunki świąteczne dla rodzin MOPS - u

22.12.2017r. nasze wolontariuszki z klasy IIIc: Basia Świątek, Kaja Wierzbicka,Natalia Janeczek i Weronika Kocela udały się do MOPS-u wręczyć na ręce pracownika socjalnego  duże pakunki, w których piętrzyły się zabawki,książeczki i pluszowe maskotki dla dzieci z rodzin najuboższych. Domów,w których nie starcza na życie, jest w naszym powiecie bardzo wiele. Każda pomoc jest dla tych rodzin nadzieją na lepszy dzień.Nasi uczniowie bardzo chętnie włączają się w akcje wolontariatu, bo to najprostszy i najbardziej wymowny sposób na pomaganie innym. Sposóbtak oczywisty i naturalny, bo  wpojony w nasz umysł z racji bycia dobrym człowiekiem. My, czyli cała społeczność uczniowska na czele z wolontariuszami Szkolnego Klubu Wolontariatu „Pomocne Iskierki” tacy właśnie jesteśmy! Pomagamy z dobroci serca i po to, by innym było lepiej.

data dodania: 2018-01-07 21:55:15