Bezpieczne ferie zimowe

Strona główna » Aktualności » Bezpieczne ferie zimowe

W ostatnim dniu nauki przed zimowym wypoczynkiem , podczas zajęć w szkolnej świetlicy odbyła się dłuższa pogadanka na temat  bezpieczeństwa w czasie ferii. Uczniowie rozwiązywali trudne łamigłówki matematyczne zawierające hasło :

BEZPIECZNE FERIE – najszybciej poradzili  sobie Kornelia Święciak i Marcin Szymański, którzy  w ciągu kilku minut wykonali wszystkie zadania.  Dzieci nie miały problemu z nazwaniem  sprzętu sportowego, z którego korzystamy zimą. Wiersz związany z tematyką zajęć został  przepięknie przeczytany przez Dawida Rodaka.

Nasze zajęcia miały pomóc dzieciom w zrozumieniu zagrożeń, które czyhają nie tylko w czasie zabaw zimowych ale również w domu.

Mamy nadzieję, że Ferie Zimowe 2018 będą bezpieczne, zdrowe, wypełnione śmiechem naszych pociech,  spędzone „pod okiem ”dorosłych” .

Klasa Ia i wychowawcy świetlicy życzą wszystkim Uczniom,  Dyrekcji Szkoły, Pedagogom  i pozostałym pracownikom SP2 – Bezpiecznych i radosnych ferii zimowych.

data dodania: 2018-01-27 21:29:15