Dzień Otwarty Szkoły - 26.02.2018

Strona główna » Aktualności » Dzień Otwarty Szkoły - 26.02.2018

SZANOWNI RODZICE !!!

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 2 im. Stanisława Szymańskiego w Zawierciu ogłasza nabór do przedszkola

oraz do kl. I, IV i VII na rok szkolny 2018/2019.

Szkoła w ofercie edukacyjnej  zapewnia uczniom komfortowe warunki nauki w małolicznych klasach, jednozmianowy plan godzin, indywidualne podejście do dziecka oraz szeroki wybór zajęć dodatkowych, w tym akrobatyka i koło gitarowe.

Rodziców prosimy o zgłaszanie się do sekretariatu szkoły od 26 lutego do 2 marca

w godzinach od 7.30 do 15.

Wszelkieinformacje i druki wniosków znajdują się na stronie internetowej szkoły www.sp2zawiercie.pl lub pod numerem telefonu (32) 6722375.

Serdecznie zapraszamy !!!

data dodania: 2018-02-20 14:44:02