PODWÓJNY LAUREAT OLIMPIADY OLIMPUSEK - sesja zimowa 2018

Strona główna » Aktualności » PODWÓJNY LAUREAT OLIMPIADY OLIMPUSEK - sesja zimowa 2018

Z ogromną przyjemnością i dumą informujemy, że uczeń klasy IA – Mateusz Myca został podwójnym laureatem Ogólnopolskich Olimpiad „Olimpusek” i „Olimpusek z języka angielskiego” sesji zimowej, uzyskując z edukacji wczesnoszkolnej (język polski, przyroda, matematyka) 7 miejsce na prawie 4 tysiące rówieśników w całym kraju oraz 15 miejsce ze znajomości języka angielskiego (prawie 1700 uczniów klas pierwszych w Polsce). Konkurs odbywał się w dniach 8 i 9 stycznia b.r. a naszą szkołę reprezentowali: Aleksandra Mogiła, Karolina Słomka, Kornelia Święciak, Marcel Baran, Adam Plesiński, Marcin Szymański oraz Mateusz Myca. Niezależnie od uzyskanego wyniku wszyscy uczniowie zostali uhonorowani dyplomem uznania.

Serdecznie gratulujemy uczestnikom osiągniętych wyników i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych edycjach olimpiad OLIMPUSEK.

data dodania: 2018-02-26 21:35:27