Nasi mili goście z Przedszkola nr 5 w Zawierciu.

Strona główna » Aktualności » Nasi mili goście z Przedszkola nr 5 w Zawierciu.

W środę i czwartek mury naszej szkoły odwiedziły przedszkolaki z Przedszkola nr 5.

Klasa 1A  z wielką przyjemnością gościła przedszkolaków w swojej sali, pokazując im, jak uczą się pierwszoklasiści.Dzieci z zaciekawieniem wysłuchały krótkich opowiadań przeczytanych przez nauczycielkę klasy IA. Razem z pierwszakami wykonywały polecenia zawarte w kartach pracy. Wspólnie kolorowali, rozwiązywali rebusy i wyklejali. Jednak największe emocje u naszych gości wzbudziła nauka i zabawa z tablicą multimedialną. Przed opuszczeniem naszej szkoły przedszkolaki otrzymały drobne upominki. Dla maluchów było to nie lada przeżycie, ponieważ niektóre z nich po raz pierwszy przekroczyły próg szkoły. Wizyta ta miała na celu adaptację i integrację przedszkolaków ze szkołą jako przyszłych uczniów klas I.

Zatem zapraszamy do naszej szkoły!

data dodania: 2018-03-06 00:49:46