110 rocznica powstania szkoły – zajęcia na świetlicy

Strona główna » Aktualności » 110 rocznica powstania szkoły – zajęcia na świetlicy

Na świetlicy szkolnej odbył się cykl zajęć poświęconych 110 rocznicy powstania naszej szkoły. Uczniowie dowiedzieli się wielu ciekawych rzeczy, poznali historię Szkoły Podstawowej nr 2, osoby,  które przyczyniły się do jej utworzenia, poszerzyli swoje wiadomości na temat patrona szkoły. Rozwiązywali krzyżówki, quizy  oraz wzięli udział w konkursie,  w którym mogli wykazać się zdobytą wiedzą. Na koniec przygotowali piękne prace plastyczne przedstawiające Stanisława Szymańskiego i zabytkowy budynek  szkoły.

data dodania: 2018-03-02 00:57:47