Ogólnopolski Konkurs „Wszczep sobie zdrowie”

Strona główna » Aktualności » Ogólnopolski Konkurs „Wszczep sobie zdrowie”

Dzisiaj w naszej szkole odbył się II etap Ogólnopolskiego Konkursu „Wszczep sobie zdrowie”. Jego celem było m.in. kształtowanie zainteresowań fizjologią i anatomią człowieka, poszerzenie wiedzy dotyczącej szczepień ochronnych, rozwijanie i pogłębienie wiedzy na temat chorób zakaźnych, cywilizacyjnych, społecznych oraz popularyzacja zdrowego stylu życia. Pierwszy etap konkursu, który odbył się 11 grudnia pozytywnie zaliczyła tylko Zuzanna Bewicz z klasy VII A i to właśnie ona pisała dzisiaj test konkursowy.

Czekamy na wyniki i życzymy sukcesów.

data dodania: 2018-03-26 20:57:07