Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej

Strona główna » Aktualności » Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej

13 kwietnia obchodzona była w całym kraju 78 Rocznica Zbrodni Katyńskiej. Z tej okazji młodzież naszej szkoły brała udział w uroczystości odbywającej się na Placu Teodora Stosika w Zawierciu. W trakcie  ceremonii wygłoszone zostały okolicznościowe przemówienia, odbył się apel poległych, odczytana została Zawierciańska Lista Katyńska. Następnie   młodzież zaprezentowała część artystyczną, montaż słowno – muzyczny o charakterze patriotycznym. Na zakończenie uroczystości  odbyło się  składanie wiązanek kwiatów przy Obelisku Katyńskim obok Pomnika Nieznanego Żołnierza i Dębów Katyńskich. Szkołę reprezentowali uczniowie klasy II a Milena Solna, Maciej Kumor wraz z opiekunem.

data dodania: 2018-04-16 00:11:28