Turniej wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym - ZNÓW NAJLEPSI!!!

Strona główna » Aktualności » Turniej wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym - ZNÓW NAJLEPSI!!!

Powoli staje się tradycją, że uczniowie naszej szkoły są najlepsi w tematyce dotyczącej przepisów ruchu drogowego. Trzeci raz z rzędu wygraliśmy etap miejski Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym, który odbył się w SP 8 w dniu 16.04.2018r .

Zwycięską drużynę tworzyli: Zuzanna Wnuk kl. IIIa., Robert Szczygieł kl.IIIa., Jakub Lora kl. IIIc pod opieką pana Krzysztofa Biegusa

Dziękujemy i życzymy powodzenia w eliminacjach powiatowych.

data dodania: 2018-04-17 20:32:09