Wielki sukces sportowy EMILKI KRZYKAWSKIEJ z IA

Strona główna » Aktualności » Wielki sukces sportowy EMILKI KRZYKAWSKIEJ z IA

Emilia Krzykawska, uczennica klasy pierwszej wzięła udział w XVI Sosnowieckiej Olimpiadzie Sportowej Dla Dzieci I Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo. Impreza została zorganizowana w ramach projektu "WSZYSTKO W TWOICH RĘKACH" opr. przez Agatę Hesse-Szymonowicz.

Emilka, w kategorii dzieci w wieku 7-13 lat walczyła w rzucie piłką do kosza, slalomie na wózku inwalidzkim, rzucie woreczkiem do celu.

Wielkie brawa dla naszej uczennicy, która zajęła wysokie - czwarte miejsce, ale przede wszystkim za wolę walki i siłę w pokonywaniu własnych słabości.

BRAWO, BRAWO, BRAWO EMILKA !!!

data dodania: 2018-04-19 22:22:21