„PRZEDSZKOLE NA MEDAL” - zwycięstwo w plebiscycie DZ

Strona główna » Aktualności » „PRZEDSZKOLE NA MEDAL” - zwycięstwo w plebiscycie DZ

Przedszkole przy Szkole Podstawowej nr 2 w Zawierciu pragnie pochwalić się ogromnym wyróżnieniem ze strony rodziców. Po zaledwie roku działalności zostaliśmy nie tylko nominowani do plebiscytu Dziennika Zachodniego, ale głosami rodziców zajęliśmy w nim  pierwsze miejsce w powiecie zawierciańskim, zyskując tytuł „Przedszkola na medal”. Niezmiernie cieszy nas również fakt zajęcia I miejsca w powiecie przez naszą najmłodszą grupę przedszkolną „Biedronki” oraz IV miejsca przez grupę „Żabki” w plebiscycie na Najsympatyczniejszą Grupę Przedszkolną.

Podejmujemy wszelkie działania, aby nasze Przedszkole było miejscem wyjątkowym, zapewniającym indywidualne podejście do każdego dziecka. Oferujemy bogaty program zajęć dydaktycznych oraz  opiekuńczo-wychowawczych inspirujących dzieci do zdobywania nowych umiejętności oraz samodzielności w myśleniu i działaniu. Jesteśmy niezmiernie dumni, że udało nam się stworzyć miejsce, w którym dzieci czują się komfortowo i bezpiecznie, a rodzice darzą nas zaufaniem. To wyróżnienie daje nam motywację do dalszego działania.

Dziękujemy wszystkim za oddane w plebiscycie głosy!

data dodania: 2018-05-28 08:33:41