Dzień Dziecka w „Szymańskim”

Strona główna » Aktualności » Dzień Dziecka w „Szymańskim”

1 czerwca tradycyjnie w Szkole Podstawowej nr 2 przebiegł na sportowo. Zarówno uczniowie klas młodszych jak i starszych mieli okazję wziąć udział w wielu ciekawych konkurencjach rekreacyjno – sportowych t.j.: uliczna koszykówka, boule, mini – golf, szachy, bieg na 50m na czas, skok w dal oraz biathlon biegowy.

Dla zawodników w tym dniu nie liczyła się chęć pokonania przeciwnika a możliwość zaprezentowania swoich umiejętności w szerszym gronie. Na uczniów czekało wiele atrakcji min. malowanie buziek, mini kurs pierwszej pomocy, turniej piłkarzyków na sprężynkach. Dla młodszych dzieci (przedszkolaki, klasa I i IV) dyrekcja szkoły przygotowała niespodziankę w postaci dmuchanych zjeżdżalni.

Impreza rozpoczęła się przemarszem przedszkolaków i pierwszaków ulicami miasta, podczas którego wręczano przechodniom przepięknie wykonane kwiaty. Na koniec wszyscy otrzymali pyszne lody i soki owocowe. Kolejne święto naszych podopiecznych możemy zaliczyć do bardzo udanych o czym świadczyły nie schodzące uśmiechy z ich twarzy.

data dodania: 2018-06-05 00:02:42