Nasza szkoła Laureatem Konkursu „Przyjazna szkoła/placówka”

Strona główna » Aktualności » Nasza szkoła Laureatem Konkursu „Przyjazna szkoła/placówka”

Miło nam poinformować, że nasza szkoła uzyskała tytuł "Przyjazna Szkoła/Placówka" w ramach Kampanii „Razem raźniej” w roku szkolnym 2017/2018, organizowanej przez Kuratorium Oświaty w Katowicach. Certyfikat został wręczony na Konferencji Podsumowującej Kampanię "Razem raźniej" , która odbyła się 14 czerwca 2018 r. w Katowicach. Celem konkursu było podnoszenie jakości edukacji włączającej w szkołach oraz wzmocnienie wychowawczej roli szkoły. Konkurs był skierowany dla szkół młodzieżowych wszystkich typów z województwa śląskiego.

data dodania: 2018-06-21 22:57:58