Wakacje minęły jak sen kolorowy...WITAMY W PROGACH NASZEJ SZKOŁY!!!

Strona główna » Aktualności » Wakacje minęły jak sen kolorowy...WITAMY W PROGACH NASZEJ SZKOŁY!!!

Wakacje minęły jak sen kolorowy a
trwały jak zwykle zbyt krótko (…)

Powitaj nas szkoło i bądź drugim
domem przyjaznym, bezpiecznym i miłym, tu
chcemy się uczyć, tu chcemy się bawić
nabierać mądrości i siły”

Wakacje to czas odpoczynku. W naszej szkole, jak co roku podczas wakacji, było bardzo pracowicie. Przygotowano nowe klasy na przyjęcie naszych najmłodszych uczniów i przedszkolaków, odświeżono i udekorowano korytarze i sale lekcyjne. Dwie pracownie, w ramach rządowego programu "Aktywna tablica", zostały wyposażone w nowe, interaktywne tablice. Mamy nadzieję, że uczniowie wracając do szkoły będą zadowoleni  w jak przyjaznych warunkach będą się uczyć. Wakacje dobiegły końca, rozpoczynamy nowy rok szkolny!

data dodania: 2018-09-03 14:14:27