Dzień dobry, szkoło!

Strona główna » Aktualności » Dzień dobry, szkoło!

Dziś dzień rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2018/2019. Z tej okazji w naszej szkole odbyły się akademie, w czasie których pani dyrektor Marlena Szczęśniak uroczyście powitała grono pedagogiczne, rodziców, uczniów oraz zaproszonych gości.

Inaugurację roku szkolnego zaszczyciły swoją obecnością: pani Poseł Anna Nemś oraz pani wiceprezydent miasta Zawiercie Teresa Mucha- Popiel. W swoich wystąpieniach panie życzyły młodym wychowankom oraz nauczycielom sukcesów w nowym roku szkolnym. Pani poseł obdarowała również uczniów przyborami szkolnymi. Uczniowie starszych klas zaprezentowali krótki program artystyczny zawierający między innymi porady dla tych, którzy marzą o sukcesach edukacyjnych w nowym roku szkolnym. W czasie uroczystości nie zabrakło letnich przebojów, które jeszcze na chwilę pozwoliły poczuć czas beztroskich wakacji.  W czasie akademii w szczególny sposób powitano pierwszoklasistów, którzy rozpoczynają swoją szkolną podróż w naszej placówce. Po zakończeniu akademii uczniowie udali się do wyznaczonych sal na spotkania z wychowawcami.

data dodania: 2018-09-03 21:04:47