Występ klasy II A na zawierciańskiej SENIORALII

Strona główna » Aktualności » Występ klasy II A na zawierciańskiej SENIORALII

Dnia 14 września 2018r. w Zawierciu zorganizowano Senioralia, której głównym celem jest promocja nowoczesnych form aktywizacji seniorów, zwłaszcza takich jak Uniwersytety Trzeciego Wieku.

Podczas tegorocznych Senioraliów nie zabrakło występów artystycznych naszych uczniów. Przed liczną publicznością wystąpiła klasa IIA z dwoma utworami wokalnymi, które zachwyciły całą widownię.

Wśród obecnych na zawierciańskiej imprezie znaleźli się m.in. Marszałek Województwa Śląskiego Wojciech Saługa, Poseł na Sejm RP Anna Nemś, Prezydent Miasta Zawiercia Witold Grim, Wiceprezydent Miasta Zawiercie Teresa Mucha-Popiel oraz radni naszego miasta.

poprzednia strona |1|2| z   2 następna|ostatnia

data dodania: 2018-09-20 22:47:37