W krainie słodkości Hokus - Pokuss

Strona główna » Aktualności » W krainie słodkości Hokus - Pokuss

W dniu 18.09.2018 r. uczniowie klasy drugiej wraz z nauczycielami udali się do Żarek  i Leśniowa,
 W Leśniowskiej restauracji uczniowie samodzielnie przygotowywali pizzę, według własnego pomysłu, dobierając składniki zgodnie z własnymi gustami kulinarnymi. Wszyscy z niecierpliwością oczekiwali swoich wypieków, kiedy te były w piekarniku. Pizzę okazały się wyśmienite.Kolejnym punktem wycieczki była  Cukiernia – Manufaktura „Hokus – Pokuss", gdzie ręcznie wytwarzane są słodkie pyszności – cukierki i lizaki. W tej magicznej, słodkiej krainie każdy czuł się jak Jaś i Małgosia w chatce Baby Jagi. Całą cukiernię wypełniał słodki zapach tych wyjątkowych łakoci, który sprawiał, że po wejściu, od samego progu, czuliśmy się jak zaczarowani, jakbyśmy weszli do innego, magicznego świata bajek.Wycieczka okazała się nie tylko pouczającą lekcją, ale także słodką przygodą.

data dodania: 2018-09-20 23:03:49