Wycieczka do Kurozwęk

Strona główna » Aktualności » Wycieczka do Kurozwęk

Korzystając z pięknej pogody, uczniowie klasy ósmej i gimnazjaliści wybrali się na wycieczkę do Kurozwęk. Pod opieką przewodnika zwiedzili „lochy pełne tajemnic” oraz odrestaurowany zespół pałacowy. Jedną z wielu atrakcji było „safari- bizon”, czyli spotkanie z bizonami. Na zakończenie wycieczki młodzież miała do pokonania labirynt, którego trasa nawiązuje do obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczestnicy zabawy, korzystając z map, przechadzali się ścieżkami między kukurydzą w kształcie popiersia marszałka Józefa Piłsudskiego, wtopionego w kształt naszego kraju.Wszystkim dopisywały dobre humory, a wrażenia z wyjazdu na długo pozostaną w pamięci.

data dodania: 2018-09-23 22:24:01