Europejski Dzień Języków Obcych u najmłodszych uczniów

Strona główna » Aktualności » Europejski Dzień Języków Obcych u najmłodszych uczniów

W dniu dzisiejszym w naszej szkole obchodzony był Europejski Dzień Języków Obcych. Na młodsze klasy czekało dziś wiele atrakcji przygotowanych przez Panią Kasię Celejowską. Uczniowie przeliczali oraz rozpoznawali i nazywali kolory w języku angielskim. Dzieci wysłuchały również opowiadań autorstwa Sama Lloyd'a pt. "Calm down Boris" oraz "Hello Dudley". Ponadto uczniowie mieli okazję zagrania w takie gry jak: "Catch the bug", "Animals wheel","Sea creatures". Uczniowie poznali także Hungry Topsy, dzięki której poznali słownictwo związane z jedzeniem. Każda klasa zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcia w angielskiej budce telefonicznej i angielskim autobusie. Na koniec wszystkie dzieci zostały poczęstowane ciasteczkami z motywem flagi brytyjskiejTen dzień był dniem pełnym wrażeń.

poprzednia strona |1|2| z   2 następna|ostatnia

data dodania: 2018-09-27 23:30:57