UWAGA!!! KONKURS FOTOGRAFICZNY

Strona główna » Aktualności » UWAGA!!! KONKURS FOTOGRAFICZNY

Biblioteka szkolna ogłasza KONKURS FOTOGRAFICZNY dla klas IV-V oraz VIII i Gimnazjum „Sleeveface- ubierz się w książkę”. Konkurs polega na wykonaniu fotografii z okładką książki tworząc tzw. Sleeveface.

Prace można przesyłać na adres e-mail: sp2.bibliotekaszkolna@onet.pl w formie JPG lub PDF; od 28 września do 14 października 2018 r. W temat wiadomości prosimy wpisać KONKURS SLEEVEFACE, a w treści wiadomości IMIĘ I NAZWISKO oraz KLASĘ. Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się 17 października 2018 r.

Wyłaniamy jednego zwycięzcę z poszczególnych klas. Nagrodą w konkursie jest cząstkowa ocena z plastyki dla klas IV-V oraz cząstkowa ocena z informatyki dla klas VIII i Gimnazjum.

Informujemy, że oceniane będą tylko prace autorskie. NIE WOLNO ściągać pomysłów z Internetu- LICZY SIĘ TWÓRCZOŚĆ!

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

data dodania: 2018-09-27 23:51:32