„Bezpieczni po zmierzchu”

Strona główna » Aktualności » „Bezpieczni po zmierzchu”

W dniu 27 września br. uczniowie klas Ia, Ib, i IIa przystąpili do Akcji „Bezpieczni po zmierzchu” zorganizowanej przez Centrum Rozwoju Lokalnego i Komendę Powiatową Policji w Zawierciu. Akcja edukacyjna miała na celu zwiększenie poziomu wiedzy dotyczącej podstawowych zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym wśród dzieci oraz ocieplenie wizerunku policjanta. Głównym celem działania było przekazanie dzieciom poprzez zabawę istotnych informacji związanych z ich bezpieczeństwem w ruchu drogowym. Podczas trwania Akcji uczniowie spotkali się z policjantami, którzy przeprowadzili pogadankę dotyczącą bezpieczeństwa, zagrożeń na drodze oraz potrzeby noszenia elementów odblaskowych. Następnie uczniowie przystąpili do kolorowania dostarczonych przez organizatorów rysunków zatytułowanych „Mamo, Tato! Jestem waszym blaskiem. Oznaczcie mnie odblaskiem!”, które będą mogli pokazać swoim rodzicom.

Koordynator Akcji : Krzysztof Biegus.

data dodania: 2018-09-28 22:46:22