Pasowanie na przedszkolaka. nowa

Strona główna » Aktualności » Pasowanie na przedszkolaka.

25 października 2018r., po prawie dwóch miesiącach przychodzenia dzieci do przedszkola, „ Pszczółki” i „Motylki” zostały  pasowane na prawdziwych przedszkolaków.

Przed dotknięciem każdego malucha zaczarowanym ołówkiem , którego dokonała Pani Dyrektor mgr Marlena Szczęśniak, dzieci musiały pokazać swoje umiejętności: śpiewały, tańczyły, recytowały wierszyki i grały na instrumentach perkusyjnych.

Po pasowaniu wręczono dzieciom prezenty w postaci kolorowych książeczek i dyplomów i kolorowych balonów o różnych kształtach. Potem prawowite przedszkolaki wraz z rodzicami robiły sobie zabawne zdjęcia  w przedszkolnej fotobudce.

Dzięki Radzie Rodziców dla wszystkich dzieci został przygotowany pyszny poczęstunek.

Gratulujemy wszystkim Pszczółkom, Motylkom i ich Rodzicom !

poprzednia strona |1|2| z   2 następna|ostatnia

data dodania: 2018-11-01 22:14:03