Świętujemy 100 lecie Niepodległej - warsztaty swietlicowe nowa

Strona główna » Aktualności » Świętujemy 100 lecie Niepodległej - warsztaty swietlicowe

Na świetlicy szkolnej odbył się cykl zajęć poświęcony 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Uczniowie poznali historię odzyskania niepodległości, rozmawiali o ojczyźnie, symbolach narodowych, wyjaśniali znaczenia słowa „patriota” Rozwiązywali krzyżówki, rebusy, układali puzzle, kolorowali symbole narodowe,   z których powstały gazetki tematycznie związane ze zbliżającą się rocznicą.

data dodania: 2018-11-10 21:17:24