Rodzinny festyn „Na start”

Strona główna » Aktualności » Rodzinny festyn „Na start”

Dnia 9 listopada w naszej szkole odbył się rodzinny festyn integracyjny. Impreza rozpoczęła się od artystyczny chwystępów grup przedszkolnych. Następnie przyszedł czas na poczęstunek: pizzę oraz prażonki przygotowane przez rodziców. Kolejne punkty programu to: pokaz zumby, występy artystyczne uczniów klas młodszych oraz pokaz magika.

Dla uczestników festynu przygotowano wiele atrakcji: kącik gier i zabaw z lat 90-tych, kącik szachowy,poetycki, zabawy i konkursy plastyczne, językowe, gry i zabawy multimedialno-czytelnicze, biologiczno - chemiczne, geograficzne, turniej piłkarski oraz kurs pierwszej pomocy przedmedycznej. W ten wyjątkowy czas pamiętano również o 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Odbyły się zabawy i konkursy nawiązujące do wydarzeń historycznych. Mamy pewność, że festyn rodzinny „ Na start”na stałe wpisze się w kalendarz imprez szkolnych.

data dodania: 2018-11-15 23:06:33