Witamy w szkole !!!

Strona główna » Aktualności » Witamy w szkole !!!

Za nami wakacje, rozpoczął się nowy rok szkolny. Jest to wyjątkowy czas szczególnie  dla  tych uczniów, którzy  rozpoczęli edukację  w naszej placówce Upłynął właśnie pierwszy tydzień nauki w nowej szkole dla uczniów klas pierwszych, czwartych, siódmych oraz oddziałów przedszkolnych. Szkoła powitała nowych podopiecznych pięknymi salami wyposażonymi w nowoczesne pomoce dydaktyczne. Do dyspozycji uczniów oddane zostały świetlice, gdzie pod opieką nauczycieli mogą odrabiać prace domowe oraz odpocząć po zajęciach edukacyjnych. Świetlica jest bowiem nie tylko miejscem nauki, ale również fascynującej zabawy.  Uczniowie korzystają także ze stołówki szkolnej, gdzie czekają na nich pyszne i zdrowe posiłki. Szkoła proponuje szeroką i ciekawą  ofertę zajęć pozalekcyjnych: kół zainteresowań, zajęć sportowych oraz artystycznych. Każdy uczeń może uczestniczyć w zajęciach, które rozwijają jego zainteresowania i uzdolnienia.
Można zauważyć, że nasi nowi uczniowie czują się dobrze w nowej szkole, w której  zdążyli się  już zaaklimatyzować. Życzymy im wielu sukcesów!

data dodania: 2017-09-11 21:55:43