Zabawy mikołajkowe w klasach starszych

Strona główna » Aktualności » Zabawy mikołajkowe w klasach starszych

Chociaż  za oknami brak śniegu, to nastrój świąteczny w naszej szkole gości od pierwszych dni grudnia. Wszyscy z niecierpliwością od dawna oczekiwali przybycia szczególnego gościa - Świętego Mikołaja. I oto nadszedł ten dzień 6 grudnia, kiedy zjawił się Święty Mikołaj z workiem pełnym prezentów.  Uczniowie szkoły przebrani na czerwono, w mikołajkowych czapkach, przywitali  go bardzo entuzjastycznie. Odwiedzał dzieci z klas młodszych i oddziałów przedszkolnych, a następnie spotkał się  ze starszymi uczniami na sali gimnastycznej. Tam odbywały się międzyklasowe konkursy: pakowanie prezentów świątecznych na czas, wykonanie najdłuższego łańcucha choinkowego, drużynowe zbieranie przedmiotów do worka Świętego Mikołaja.

Zawody oceniała Komisja Konkursowa, której przewodniczyła pani Dyrektor Marlena Szcześniak. Komisja wyłonila zwycięzców i wręczyłaokolicznościowe dyplomy. Święty Mikołaj rozdał uczniom  tego dnia wiele słodkości. Zabaw, radości i śmiechu nie było końca.

Przejęte i uradowane twarze,  wszystkich  uczniów potwierdziły, że wierzą w Mikołaja i  niecierpliwie będą go oczekiwać również w kolejnym roku.

poprzednia strona |1|2| z   2 następna|ostatnia

data dodania: 2018-12-09 22:31:24