Mikołajki na świetlicy szkolnej

Strona główna » Aktualności » Mikołajki na świetlicy szkolnej

6 grudnia do naszej szkoły przybył Św. Mikołaj, który przekazał również słodkie upominki dla wszystkich dzieci, które przebywają po lekcjach na świetlicy szkolnej. Z tej okazji odbyły się również zajęcia, na których uczniowie poznali historię Św. Mikołaja, szukali odpowiedzi  na pytania czy lepiej dostawać czy dawać upominki? Na koniec przygotowali piękne prace plastyczne, których głównym bohaterem był właśnie Św. Mikołaj.

data dodania: 2018-12-10 21:56:34