Lekcja wychowania fizycznego w Jump World nowa

Strona główna » Aktualności » Lekcja wychowania fizycznego w Jump World

Wychowanie fizyczne w Szkole Podstawowej nr 2 to nie tylko zajęcia w sali gimnastycznej, na boisku szkolnym, lodowisku czy basenie. Nauczyciele starają się uatrakcyjniać lekcje „wuefu” poprzez wdrażanie ciekawych i nowych form pracy, wykorzystywanie nowoczesnych metod i środków dydaktycznych oraz oferowanie podopiecznym nowatorskich ofert zajęć ruchowych.

Dnia 7 grudnia b.r. uczniowie naszej szkoły wybrali się na wycieczkę zorganizowaną przez nauczycieli wychowania fizycznego – Łukasza Myce i Krzysztofa Bojanka do katowickiego Jump World.

Taka forma lekcji gimnastyki i akrobatyki stała się w szkole cykliczna. W parku trampolin uczniowie mieli niepowtarzalną okazje wziąć udział w treningu akrobatyki pod opieką wykwalifikowanych instruktorów, a także wielu ciekawych zabawach ruchowych (mikołajowy tor przeszkód, jump – zbijak, jump – koszykówka czy jump – siatkówka).

Obecność w tym miejscu pokazała uczniom w jaki sposób można spędzać wolny czas w oderwaniu od komputerów, konsoli itp. I na pewno będzie zachętą do powrotu do Jump World.

Wiosną bieżącego roku szkolnego nauczyciele wf planują przygotować podobną niespodziankę dla uczniów klas I i II.

poprzednia strona |1|2| z   2 następna|ostatnia

data dodania: 2018-12-13 22:48:27