Mikołajkowa wyprawa

Strona główna » Aktualności » Mikołajkowa wyprawa

14 grudnia kl. V „A” wraz z wychowawcą  p. Joanną Smagą i opiekunem p. Joanną Rafalską udała się na wycieczkę do „Escape Room” w Katowicach. Pokoje pełne zagadek przysporzyły dzieciom niezwykłych wrażeń. Logika, spryt i koncentracja uwagi to umiejętności, które były bardzo potrzebne w drodze zmierzającej do wyjścia z zagadkowych sytuacji. Każdy pokój to inna ciekawa historia, inna przygoda…, ale więcej nie będziemy ujawniaćJ.

W magiczny klimat świąt wprowadził nas Bożonarodzeniowy Jarmark. Tam czekały na dzieci liczne atrakcje i kramy pełne smakołyków oraz produktów związanych z Bożym Narodzeniem. Domki z ruszającymi się figurkami aniołków, Mikołajem czytającym bajki czy pociąg, w którym na małych monitorach były wyświetlane filmy; lodowisko; karuzele i piękne ogromne choinki – to tylko niektóre elementy rynku w Katowicach.

Dzieci były pod wrażeniem. Wróciły uśmiechnięte i szczęśliwe.

data dodania: 2018-12-17 22:47:00