Wolontariat „ Dziewczynka z zapałkami.” nowa

Strona główna » Aktualności » Wolontariat „ Dziewczynka z zapałkami.”

W dniach 14 – 16 grudnia 2018r. nasi uczniowie z klasy trzeciej i ósmej pomagali pakować zakupy klientom Netto w Zawierciu, którzy w zamian za złożenie do puszki symbolicznej  zapłaty otrzymywali pamiątkową zapałkę, symbol łódzkiej fundacji „ Dziewczynka z zapałkami”. Nasza współpraca z fundacją trwająca już 11 lat przynosi wiele radości biorącej w niej udział młodzieży, która bezinteresownie włącza się w niesienie materialnej pomocy najuboższym dzieciom z całej Polski. To wielki zaszczyt być bliżej tych, którzy dokładają cegiełkę do szczęścia i uśmiechu dzieci. Z niecierpliwością czekamy w Nowym Roku na kolejna akcję.

„Pomocne Iskierki”

data dodania: 2019-01-10 20:28:37