Wsparliśmy schronisko dla zwierząt

Strona główna » Aktualności » Wsparliśmy schronisko dla zwierząt

Kto z Was marzył, aby mieć własnego pieska lub kotka? Komu to marzenie się spełniło i jest z tego powodu bardzo szczęśliwy? Piesek to duża odpowiedzialność. To pełnoprawny członek naszej rodziny. Niestety, pomimo, że uchodzi on za najwierniejszego towarzysza człowieka, którego kocha bardziej niż siebie, czasami trafia za kraty schroniska. Będąc tam choć raz, można wiele zrozumieć. Cudne czworonogi, które piszczą i szczekają na nasz widok, usilnie starając się przez kraty polizać nasza dłoń, czekają na miłość i dom. Zachęcamy każdego, kto nigdy nie był w schronisku a czuje wielką potrzebę serca, aby odwiedził to miejsce. Często właśnie tam, rodzi się najpiękniejszy i niepowtarzalny rodzaj przyjaźni - człowieka z psem. W naszej szkole wszyscy kochamy zwierzęta. Nie jesteśmy obojętni na ich los. Dlatego co roku, porą zimową, organizujemy zbiórkę darów. W dniu 11.01.2019r. wolontariuszki: Julia Myca i Zuzia Bewicz z klasy ósmej pod opieką pani pedagog Anny Wieczorek, która odnalazła już swą czworonożną miłość i pani Kariny Cichoń, przekazały na ręce pracowników schroniska dary. Tym razem zebraliśmy dużo dobrej jakościowo karmy, ciepłych kocy i zabawek, szczególnie dla małych kotków.

Z całego serca dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom, którzy zareagowali na nasza apel i wspomogli  nasza akcję.

data dodania: 2019-01-15 23:04:06