Podsumowanie Akcji GÓRA GROSZA nowa

Strona główna » Aktualności » Podsumowanie Akcji GÓRA GROSZA

Od listopada do stycznia nasza szkoła brała udział w ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej „Góra Grosza. Akcja miała na celu zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną oraz uświadomienie naszym przedszkolakom i uczniom, że wystarczy grosik, by pomóc. Przedszkolaki i uczniowie wraz z Rodzicami z wielkim zaangażowaniem zbierali monety do skarbonek, walcząc tym samym o zajęcie pierwszego miejsca w wewnętrznym konkursie. Po zakończonej akcji zebrane "grosiki" zostały posegregowane według nominałów i bardzo dokładnie policzone przez Panią Katarzynę Celejowską oraz Panią Joannę Brożek , które koordynowały przebieg akcji. W całej szkole uzbieraliśmy razem: 158,11 zł. Największą ilość pieniążków zebrała kl. Ib –61,60 zł oraz grupa "Żabki"– 51,37 zł. W akcji wzięły również udział: grupa "Biedronki"- 27,36 zł, grupa "Motylki" - 5,32 zł oraz grupa "Pszczółki" - 11,46 zł. Wszystkie grupy i klasa Ib otrzymały pamiątkowe dyplomy.
Akcji przyświecało hasło: "1 grosz=WIELKA POMOC. POMAGAMY".

Wszystkim Rodzicom oraz dzieciom serdecznie dziękujemy za udział i zaangażowanie.

data dodania: 2019-01-28 00:34:53