Finał Wojewódzkiego Konkursu na Małą Formę Teatralną

Strona główna » Aktualności » Finał Wojewódzkiego Konkursu na Małą Formę Teatralną

28 styczna grupa teatralna z naszej szkoły w składzie: Paulina Rok, Sandra Jurczak, Wiktoria Cieplak, Karolina Czaja, Sandra Królik, Patryk Raczyński, Oskar Osys oraz Paweł Kwiecień wzięła udział w finale X edycji Wojewódzkiego Konkursu na Małą Formę Teatralną o charakterze profilaktycznym „PROFORMA”. Zaprezentowała się  w sztuce pt. „Bezdomność – cichy problem”, wyrażając swój bunt przeciw nałogom, korupcji, bezkarności i degradacji społecznej. Występ na scenie Pałacu Młodzieży im. prof. A.Kamińskiego w Katowicach był dla młodzieży niecodziennym doświadczeniem.

Uczył, wychowywał i motywował do działania. Obserwując prezentacje kolejnych grup, a było ich zaledwie 20 z całego województwa, nasi młodzi aktorzy czuli się wyjątkowo jako uczestnicy działań na rzecz profilaktyki. Poziom konkursu był bardzo wysoki, zwyciężyli najlepsi, a wszyscy otrzymali gratulacje i podziękowania za ogromny wkład pracy.

Uczniów przygotowały panie Joanna Smaga i Magdalena Gudyś.

data dodania: 2019-01-29 23:59:50