Międzynarodowy Dzień Kropki

Strona główna » Aktualności » Międzynarodowy Dzień Kropki

„Kropka” Petera H. Reynoldsa zapoczątkowała Międzynarodowy Dzień Kropki, obchodzony na całym świecie 15 września jako święto kreatywności, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności. Przedszkolaki ubrane w ubrania w kropki i z kolorowymi piegami uważnie obejrzały film o małej dziewczynce Vashti, której życie zmieniła mała kropka. Historia ta uświadomiła nam, że każdy z nas ma jakieś ukryte zdolności, talenty, które w nas drzemią i czekają na nasze odkrycie. Zobaczyliśmy, że każdy z nas może…, że potrafi…, wystarczy tylko uwierzyć w siebie i zacząć działać. Pełni entuzjazmu podejmowaliśmy się działań pobudzających naszą kreatywność i pomysłowość. Przysłowiową „kropką nad i” było wykorzystanie aplikacji Quiver na tablecie, która sprawiła, że nasze kropki „ożyły”. To był fantastyczny dzień.

Tekst: Beata Janeczek

data dodania: 2017-09-18 21:55:15