Bardzo udane zawody łyżwiarskie nowa

Strona główna » Aktualności » Bardzo udane zawody łyżwiarskie

Bardzo dobrze zaprezentowały się nasze uczennice podczas zawodów sportowych z łyżwiarstwa szybkiego mających rangę Mistrzostw Rejonu.

Podopieczne Łukasza Mycy zajęły 2 miejsce i były bardzo bliskie finałów wojewódzkich, które odbędą się w Jastrzębiu Zdroju. Na uwagę zasługuje fakt, ze młode zawodniczki Szkoły Podstawowej nr 2 rywalizowały z uczennicami klas szóstych nie ustępując przeciwniczkom umiejętnościami i motywacją do walki, a w większości przypadków ukazując wyższość nad rywalkami z zawierciańskich szkół.

Bohaterkami sportowych zmagań na lodowisku były: Natasza Domagała – IVA (II m. indywidualnie), Aleksandra Belska – VA, Maja Chwalba – IVA, Roksana Bakalarczyk – IVA, Matylda Ciepichał – IVA, Krystyna Bakalarczyk – VA.

Gratulujemy!!!

data dodania: 2019-02-11 21:44:10