DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY 27.02.2019 !!!

Strona główna » Aktualności » DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY 27.02.2019 !!!

Drodzy Rodzice przedszkolaków i uczniów

Stoicie właśnie przed bardzo ważną decyzją wyboru przedszkola lub nowej szkoły dla swoich pociech. Jeżeli zależy Wam na tym, aby Wasze dziecko pozostawało pod fachową opieką podczas, kiedy jesteście w pracy, uczyło się w nowoczesnych wnętrzach zabytkowego budynku, korzystało z szerokiej oferty zajęć pozalekcyjnych – edukacyjnych, muzycznych i sportowych – przyjdźcie do nas 27 lutego w godz. 16.00 – 18.00.

Przekonajcie się co oferujemy i czym dysponujemy. Jak piękne i nowoczesne mamy sale lekcyjne, w których zajęcia odbywają się od 8 do 15, to ważne, jeśli chcecie, aby Wasze dziecko miało wolne popołudnia na realizowanie własnych pasji. Jeśli zależy Wam też na indywidualnym podejściu – pracujemy w mało licznych klasach, a na przerwach dzieciaki korzystają z dużych przestrzeni i nowoczesnych sprzętów np. Interaktywnej podłogi Fun Floor.

Przyjdź, sprawdź, przekonaj się.

Obejrzyj nas również na Facebooku i www.sp2zawiercie.pl.

Zapraszam serdecznie!

Marlena Szczęśniak