Matematyczne potyczki na sportowo

Strona główna » Aktualności » Matematyczne potyczki na sportowo

Pierwszy dzień wiosny reprezentacja naszych najmłodszych uczniów w składzie: Flavia Labocha - IA, Matylda Ciepichał - IVA oraz Mateusz Myca z IIA brała udział w imprezie matematyczno - sportowej zorganizowanej przez Szkołe Podstawową nr 11. Na starcie rywalizacji staneło 7 zawierciańskich szkół a głównym celem była gimnastyka ciała i umysłu.

Uczniowie naprzemiennie rozwiązywali zadania matematyczne oraz uczestnuczyli w konkurencjach sportowych. Impreza została objeta Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zawiercia - pana Łukasza Konarskiego, który na koniec wreczył wszystkim zawodnikom przepiekne puchary i dyplomy. Tym razem wszyscy byli zwyciezcami i co zasługuje na pochwałe - nie prowadzono żadnej klasyfikacji.

Ogromne podziekowania dla organizatorów oraz gratulacje dla uczestników.

data dodania: 2019-03-22 23:47:00