Ogólnopolski strajk pracowników oświaty - ważne informacje

Strona główna » Aktualności » Ogólnopolski strajk pracowników oświaty - ważne informacje

Szanowni Rodzice

Zgodnie z informacją związków zawodowych ZNP od dnia 08.04.2019 r. planowany jest ogólnopolski strajk pracowników oświaty, który będzie trwał do odwołania. Referendum strajkowe potwierdza udział pracowników naszej placówki w strajku. W związku z tym, w Szkole Podstawowej nr 2 w Zawierciu w dniach prowadzenia strajku nie będą mogły odbywać się żadne zajęcia dydaktyczne. W momencie zakończenia strajku nasza placówka będzie realizowała swoje zadania tak jak do tej pory. Mam głęboką nadzieję, że zaistniała sytuacja szybko znajdzie rozwiązanie. Jednocześnie pragnę wyrazić wdzięczność za wsparcie i zrozumienie.

Marlena Szczęśniak

Informacja MEN w sprawie strajku (skopiuj link do przeglądarki)

data dodania: 2019-04-05 13:25:09