Nasze uczennice LAUREATKAMI konkursu „Mam talent od Jezusa”

Strona główna » Aktualności » Nasze uczennice LAUREATKAMI konkursu „Mam talent od Jezusa”

15 maja w Miejskim Ośrodku Kultury w Zawierciu odbył się konkurs „Mam Talent od Jezusa” - była to już jego VI edycja. W trakcie koncertu publiczność mogła zobaczyć 25występów. W konkursie brali udział uczniowie szkół podstawowych oraz szkół ponadgimnazjalnych z powiatu zawierciańskiego. Jury zwracało uwagę na bardzo wysoki poziom tegorocznego konkursu.
Na scenie zaprezentowali się nasi uczniowie w występach wokalnych: Konstancja Święciak z kl.0, Kornelia Święciak z kl. IIa oraz Matylda Ciepichał i Julia Węglicka z kl.IVa. Natomiast gościnnie wystąpił z pokazem iluzjonistycznym nasz uczeń Paweł Kwiecień.
Laureatkami z naszej szkoły zostały Konstancja i Kornelia Święciak!
W nagrodę zaśpiewają na Koncercie Laureatów na  Dniach Zawiercia 9 czerwca o godz. 15.30  na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji z racji Dni Zawiercia.
Gratulujemy naszym uczniom wspaniałych występów.

data dodania: 2019-05-16 22:13:21