CZEKOLADOBUS w naszej szkole - warsztaty dla najmłodszych

Strona główna » Aktualności » CZEKOLADOBUS w naszej szkole - warsztaty dla najmłodszych

Któż z nas nie chciałby się poczuć jak Charlie w fabryce czekolady? Nasi uczniowie postanowili to sprawdzić. W dniu 13 maja 2019r. do naszej szkoły zawitał CZEKOLADOBUS. Dzieci zobaczyły jak powstaje czekolada oraz miały możliwość "wyprodukowania" słodkich obrazków. Kwiatkom, zwierzątkom, samochodzikom nie było końca. Wszyscy zajadali się ze smakiem. Na koniec każdy uczeń wykonał swój "czekoladowy odlew" w wybranym przez siebie kształcie. Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy MISTRZA CZEKOLADY.

data dodania: 2019-05-16 23:10:27