Dzień Dziecka na sportowo czyli "Mini Igrzyska Olimpijskie"

Strona główna » Aktualności » Dzień Dziecka na sportowo czyli "Mini Igrzyska Olimpijskie"

31 maja obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka. Z tej okazji na obiektach sportowych zgromadziła się cała społeczność uczniowska. Nauczyciele przygotowali szereg atrakcji pod hasłem: „MINI IGRZYSKA OLIMPIJSKIE”. Reprezentacje klas zagrały w turniejach:  siatkówki, streetball, mini golfa, tenisa stołowego, gier i zabaw, a wszyscy chętni próbowali swoich sił w wieloboju lekkoatletycznym, biegu na 50m, skoku w dal, rzucie piankowym oszczepem, szachach oraz wieloboju siłowym. Wszyscy mogli również sprawdzić się w niecodziennych sportach: wyścig na drewnianych nartach, marsz po linie – slackline, zagrać w boule. Równolegle odbywał się konkurs plastyczny, gry i zabawy planszowe, malowanie twarzy oraz zabawy manualne z masą solną. Wszystkie konkurencje i atrakcje cieszyły się dużym powodzeniem. Nie liczyła się wygrana ale dobra zabawa.

Podczas festynu ogłoszono również wyniki konkursu Samorządu Szkolnego na najsympatyczniejszych uczniów naszej szkoły. Zwycięzcami zostali Matylda Ciepichał z IVa i Paweł Paszek z VIIIa Szkoły Podstawowej oraz Natalia Mikulska i Paweł Kwiecień z III a Gimnazjum.

W konkursie plastycznym pod hasłem „Wszystkie dzieci uśmiechają się w tym samym języku” – wyróżnione zostały klasy Ia, Ib i IIa.

poprzednia strona |1|2| z   2 następna|ostatnia

data dodania: 2019-06-03 22:44:23