Strona główna » Aktualności » Ogólnopolski projekt edukacyjny "Czytam z klasą - lekturki spod chmurki" w kl.II b

W roku szkolnym 2019/2020 klasa II b uczestniczy w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym wspierającym rozwój czytelnictwa wśród uczniów „Czytam z klasą – lekturki spod chmurki”. Projekt jest podzielony na 3 moduły. W każdym z nich będzie omawiana lektura wybrana przez wychowawcę wspólnie z uczniami.

Celem projektu jest rozwijanie u dzieci aktywności czytelniczej i ciekawości literackiej, zachęcenie rodziców do czytania dzieciom, doskonalenie czytania ze zrozumieniem oraz aktywnego słuchania.

Klasa II b obejrzała filmik wprowadzający uczniów w tematykę projektu, a następnie wykonała CZYTUSIE - ludziki, które będą nam towarzyszyły w klasie przez cały rok szkolny i zachęcały do czytania lektur

data dodania: 2019-09-12 19:51:24