Wybory do Samorządu Uczniowskiego nowa

Strona główna » Aktualności » Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Dnia 30.09.2019r. w naszej szkole zostały przeprowadzone wybory do Samorządu Uczniowskiego. Wybory poprzedzone były kampanią wyborczą , w trakcie której kandydaci prezentowali swoje plakaty i programy wyborcze. Do głosowania byli uprawnieni uczniowie wszystkich klas. W głosowaniu wzięło udział ponad 100 uczniów, którzy wybierali swoich przedstawicieli spośród 9 kandydatów. Kandydaci zostali poddani testowi wiedzy o szkole oraz zadaniom, dzięki którym dowiedzieliśmy się, jakimi są osobami, czy mają poczucie humoru oraz ukryte talenty.

Nauczycielami nadzorującym przebieg wyborów byli opiekunowie Samorządu Uczniowskiego pani Monika Stańczyk i Pani  Katarzyna Celejowska.

Komisja wyborcza czuwała nad prawidłowym przebiegiem głosowania, a po jego zakończeniu dokonała obliczeń głosów.

Wybory do Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2019/2020

Zgodnie z Regulaminem Samorządu Uczniowskiego i Regulaminem Wyborów w skład Samorządu weszły osoby o największej liczbie głosów z następującym przydziałem czynności w bieżącym roku szkolnym:

- Matylda Ciepichał - przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego

- Katarzyna Leśniak - zastępca przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego

- Aleksandra Mogiła - zastępca przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego

- Vivienne Labocha - rzecznik do spraw ucznia, rzecznik Samorządu Szkolnego

- Roksana Bakalarczyk - rzecznik do spraw ucznia, rzecznik Samorządu Szkolnego

- Marcel Baran - sekretarz Samorządu Szkolnego

- Amelia Połcik - Piwek, Amelia Zygier – honorowi członkowie Samorządu Szkolnego

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy !!!

data dodania: 2019-10-02 20:35:02