Festyn Integracyjny "Na start"

Strona główna » Aktualności » Festyn Integracyjny "Na start"

Tradycją naszej szkoły jest jesienny festyn „Na start”, który integruje uczniów, nauczycieli oraz rodziców. 17 października o godz.16 .30 cała społeczność szkoły spotkała się w celu promowania zdrowego, bezpiecznego  i aktywnego spędzania wolnego czasu w gronie rodzinnym.

Dyrektor szkoły pani Marlena Szczęśniak,, uroczyście powitała wszystkich uczestników spotkania oraz przedstawiła plan festynu. Jednym z najważniejszych celów naszych wspólnych działań było zaprezentowanie  posiadanych przez uczniów uzdolnień. Jako pierwsze swoje umiejętności artystyczne zaprezentowały najmłodsze grupy przedszkolne. Następnie mogliśmy podziwiać pokazy akrobatyczne oraz występy artystyczne, wokalne i taneczne grup przedszkolnych oraz uczniów klas starszych.. W czasie festynu przygotowano wiele atrakcji, np.: zumbę dla najmłodszych, mini fotobudkę, malowanie twarzy oraz zabawy integracyjne uczniów z wychowawcami i rodzicami. W salach na uczniów czekał poczęstunek oraz pyszne prażonki.

Pragniemy podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie imprezy. W szczególności dziękujemy rodzicom za przygotowanie poczęstunku, prażonek oraz pomoc wychowawcom. Składamy również serdeczne podziękowania instruktorowi Zumby - Panu Andrzejowi Ciborowskiemu z grupy Desi Dance za poprowadzenie zajęć tanecznych podczas festynu.

Jesienny festyn integracyjny „Na start” stał się okazją nie tylko do zaprezentowania talentów artystycznych i sportowych, ale również do znakomitej zabawy i integracji całej społeczności szkolnej. Wzmocnił  pozytywne relacje pomiędzy uczniami, ich rodzinami a szkołą. Z  pewnością na stałe wpisze się w kalendarz imprez szkolnych. Do zobaczenia za rok!

poprzednia strona |1|2| z   2 następna|ostatnia

data dodania: 2019-10-20 00:46:34