List z nominacją Dziennika Zachodniego plebiscytu PRZEDSZKOLE NA MEDAL 2019

Strona główna » Aktualności » List z nominacją Dziennika Zachodniego plebiscytu PRZEDSZKOLE NA MEDAL 2019

Poniżej prezentujemy Państwu fragment listu dot. nominacji naszego przedszkola w plebiscycie Dziennika Zachodniego.

"Dzień dobry,

informujemy, że wznawiamy zgłoszenia do akcji Przedszkole na medal organizowanej przez Dziennik Zachodni. Jednocześnie gratulujemy nominacji dla Państwa instytucji do tytułu Przedszkola Roku. Zgłoszenie zostało przesłane przez rodziców wychowanków Państwa przedszkola.

Zawiadamiamy również że nominację do tytułu Nauczyciel Przedszkola Roku uzyskała nauczycielka z Państwa przedszkola, Edyta Zdańska-Kukułka.

Zachęcamy do zgłoszenia grup przedszkolnych z Państwa instytucji do akcji Wielki album przedszkolaków z województwa śląskiego, który w listopadzie zostanie dołączony do naszych tytułów. W ramach prezentacji grupy przedszkolnej w internecie będzie można zamieścić nie tylko zdjęcia, lecz także filmiki prezentujące np. występy grupy. W głosowaniu zostaną wybrane najsympatyczniejsze grupy przedszkolne.

Więcej informacji o naszej akcji można znaleźć na www.dziennikzachodni.pl/przedszkole-na-medal . Na laureatów czekają wspaniałe nagrody m.in. dla przedszkoli Szkolenie dla rady pedagogicznej zorganizowane przez RODN “WOM” Katowice, Robota Photona dla grupprzedszkolnych zaproszenie do wyjątkowej Wytwórni Kultury, Nauki i Zabawy – Bajka Pana Kleksa

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszej akcji!

Redakcja  „Dziennika Zachodniego”

Polska Press Sp. Z o.o."