Pasowanie na przedszkolaka

Strona główna » Aktualności » Pasowanie na przedszkolaka

Dzień 31 października 2019 r. pozostanie na długo w pamięci dzieci i rodziców z Oddziału Przedszkolnego Szkoły Podstawowej nr 2 w Zawierciu.

Dokładnie tego dnia odbyła się ważna przedszkolna uroczystość – “Pasowanie na Przedszkolaka”.

Na Uroczystość przybyło wielu wspaniałych gości:  pani Danuta Nowicka poseł na Sejm RP VII kadencji, pani Katarzyna Noszczyk-Pabian Przewodnicząca Rady Rodziców Przedszkola, Pan Andrzej Dąbkowski Przewodniczący Rady Rodziców Szkoły,  Dyrektor Szkoły Pani  Marlena Szczęśniak, Wicedyrektor Szkoły Pani Katarzyna Pniak-Wnuk oraz rodzice naszych przedszkolaków. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, który wzbudził niemały zachwyt zaproszonych gości. Nasze przedszkolaki bezbłędnie recytowały wiersze, zaśpiewały piosenki, przepięknie tańczyły. Punktem kulminacyjnym było pasowanie. Dyrektor Szkoły pani Marlena Szczęśniak pasowała każdego przedszkolaka  dotykając ramienia dziecka ogromnym, kolorowym lizakiem. Na twarzach przedszkolaków widać było wzruszenie  i dumę, Na pamiątkę tej wyjątkowej chwili dzieciaki otrzymały dyplomy oraz plakietki „Jestem przedszkolakiem”.

Gratulujemy przedszkolakom i życzymy wielu radosnych chwil w naszym przedszkolu.

data dodania: 2019-11-01 12:01:07