Zebrania rodzicielskie

Strona główna » Aktualności » Zebrania rodzicielskie

W trzecim tygodniu nauki w bieżącym roku szkolnym odbyły się pierwsze spotkania z rodzicami. We wtorek, 19 września Dyrekcja i grono pedagogiczne spotkali się z rodzicami uczniów Szkoły podstawowej i Gimnazjum. W środę natomiast, 20 września gościliśmy rodziców naszych przedszkolaków. Spotkanie rozpoczęło się w Sali gimnastycznej. Dyrektor szkoły mgr Marlena Szczęśniak przywitała rodziców w nowym roku, przedstawiła kalendarz roku szkolnego, proponowane zajęcia edukacyjno - wychowawcze, zajęcia sportowe, przybliżyła temat projektów gimnazjalnych dla klas II i egzaminów gimnazjalnych w klasach trzecich, projektu „Wzrok na 6” pod patronatem Prezydenta Miasta Zawiercie dla najmłodszych uczniów. Zwróciła również szczególną uwagę na integrację młodzieży z przedszkolakami. Przedstawiła plan konsultacji z rodzicami - w każdą ostatnią środę miesiąca w godzinach 15.30 – 16.30. W tym dniu wszyscy nauczyciele będą pełnili dyżur w szkole w celu spotkania z zainteresowanymi rodzicami i udzielenia informacji na temat postępów w nauce. Rodzice mieli również możliwość spotkania z pedagogiem panią Anną Wieczorek. Po spotkaniu w sali wychowawcy prowadzili spotkania w poszczególnych klasach przekazując rodzicom najważniejsze informacje dotyczące organizacji pracy w roku szkolnym 2017/2018. Na zebraniach w grupach przedszkolnych rodzice po części organizacyjnej podziwiali pierwsze prace swoich pociech, dowiedzieli się jak pracują i adoptują się w nowej grupie, przekazywali swoje spostrzeżenia i propozycje do dalszej pracy.

data dodania: 2017-09-21 21:07:45