Projekt czytelniczy „Czytam z klasą. Lekturki spod chmurki” w klasie II a

Strona główna » Aktualności » Projekt czytelniczy „Czytam z klasą. Lekturki spod chmurki” w klasie II a

Klasa II a zakończyła realizację I modułu projektu edukacyjnego pt.: „Czytam z klasą. Lekturki spod chmurki”.

Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem oraz kreatywnością realizowali kolejne zadania I części projektu. Uzupełniali karty pracy w „Lekturniku”. Wykonali zakładki do książek, uczestniczyli w pokazie mody skarpetkowej, wymyślali dalsze losy bohaterek książki, tworząc zabawne komiksy. Powstała również wystawka związana z lekturą, zachęcająca innych do jej przeczytania. Uczniowie umieścili na niej własnoręcznie wykonane skarpetkowe Czytusie. Zorganizowano również „Dzień Głośnego Czytania”, podczas którego pani pielęgniarka przeczytała dzieciom historię Doktora Skarpety oraz opowiedziała o szczególnej roli animatorów zabaw w szpitalach oraz hospicjach dla dzieci. Realizacja zadań projektu przyniosła dzieciom ogromną radość. Zrealizowany został główny cel projektu - rozwijanie aktywności czytelniczej.

data dodania: 2019-11-11 22:33:52