"Czytam z klasą" - IIb

Strona główna » Aktualności » "Czytam z klasą" - IIb

W ciągu ostatnich dwóch miesięcy klasa II b realizowała I moduł projektu edukacyjnego pt.: „Czytam z klasą. Lekturki spod chmurki”. Drugoklasiści z wielkim zaangażowaniem przeczytali lekturę pt. "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" oraz wykonali kolejne zadania I części projektu. Uczniowie uzupełniali„Lekturniki”,założyli klasowy kącik czytelniczy, wykonali zakładki do książek i skarpetkowe maskotki, uczestniczyli w lekcji "bez butów", prezentując swoje ulubione skarpetki oraz wykonali plakat głównego bohatera lektury.
Na jedną z lekcji została zaproszona Pani Karina, pracującą w naszej szkolnej bibliotece, która z wielkim zaangażowaniem przeczytała uczniom historię czwartej skarpetki. Realizacja projektu sprawiła dzieciom ogromną radość i przyniosła wiele korzyści, z których najważniejszą było promowanie czytelnictwa wśród najmłodszych.

data dodania: 2019-11-12 20:47:48